Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 58 inwestycje w mieście Kraków. Szukaj wśród nich

Life Hub

Kraków Krowodrza Kujawska 11A

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2022
Parking Podziemny
blisko komunikacji miejskiej
z tarasem
z klimatyzacją
z windą
z funkcjami smart home
z komórką lokatorską
z parkingiem podziemnym
na terenie ogrodzonym
oświetleniem zewnętrznym
z wideofonem
dla osób z niepełnosprawnością

Oferty na sprzedaż

5 pok.
89.54-89.57 m²
oferty: 2
Project Name
2 piętro
89.54 m²
dostępne
Project Name
2 piętro
89.57 m²
dostępne

Lokalizacja Life Hub

Kraków Krowodrza Kujawska 11A

O inwestycji Life Hub

Główne zalety


✅ Wertykalny ogród na wejściu


✅ Wspólne tereny zielone, czyli miejska łąka dostępna dla mieszkańców


✅ Położenie w części Krakowa atrakcyjnej dla turystów


Podsumowanie


Life Hub to realizacja inwestycyjna w Krowodrzy, krakowskiej dzielnicy, obejmująca 1 budynek mieszkalny o 4 piętrach. W budynku znajduje się 30 apartamentów o wysokości od 258 do 262 cm i metrażu wahającym się od 33 do ponad 89 metrów kwadratowych, w zależności od piętra. Budynek o oszczędnym, neutralnym wykończeniu wzbogacony jest o pnącza przy wejściu, które tworzą tzw. ogród wertykalny. Mieszkańcy mają również do dyspozycji wspólne tereny zielone, miejską łąkę, wyposażoną w budki lęgowe dla ptaków i obsadzoną leszczynami.


Lokalizacja


Krowodrza, piąta dzielnica Krakowa, jest jednym z mniejszych fragmentów stolicy Małopolski. Jej architektura jest bardzo różnorodna, od kamienic z okresu międzywojennego, poprzez bloki z drugiej połowy XX wieku, aż po nowoczesne wille i apartamentowce. Krowodrza jest również ważnym miejscem dla studentów, z sześcioma uczelniami, dwoma teatrami, kinem i centrami kultury. Na terenie Krowodrzy mieści się również stadion Wisły Kraków.


Obszary zielone


Park Stacja Wisła, oddalony o 400 metrów od Life Hub, jest jednym z najbliższych terenów zielonych. Stąd już blisko do bulwarów nad Wisłą, ulubionego miejsca spacerów, jazdy na rowerze i rekreacji wielu mieszkańców Krakowa. 2,1 km od inwestycji znajduje się Park Bednarskiego, z placem zabaw dla dzieci i wieloma ścieżkami spacerowymi.


Sklepy, punkty usługowe i gastronomia


Z powodu bliskości do Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK oraz Muzeum Fabryki Emalii Oskara Schindlera, okolica Life Hub jest pełna restauracji i kawiarni. W niewielkiej odległości znajduje się również Hala Lipowa z food courtem. Do najbliższego sklepu Biedronka jest 1,3 km, natomiast do Lidla – 2,6 km. 400 metrów od budynku znajduje się klub fitness.


Komunikacja miejska i transport


Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej, Urzędnicza, jest oddalony o 270 metrów od Life Hub. Z przystanku Zabłocie, oddalonego o 400 metrów od inwestycji, odjeżdżają tramwaje następujących linii: 6, 9, 11, 20 i 50, umożliwiając szybki dojazd do innych części Krakowa.


Edukacja


W bezpośrednim sąsiedztwie Life Hub znajduje się wiele placówek edukacyjnych, także tych dedykowanych dla najmłodszych dzieci. Polsko-Angielskie Przedszkole jest oddalone o 350 metrów od budynku, Dwujęzyczne Przedszkole Step by Step - o 400 metrów, natomiast przedszkole Kids&Co - o 450 metrów. W odległości kilometra znajduje się Szkoła Podstawowa nr 28.


Rezerwacja i płatność


Zachęcamy do skorzystania z formularza, aby uzyskać szczegółowe informacje.


Czy masz jakieś pytania?
Life Hub
Biuro sprzedaży dewelopera
lub wyślij zapytanie
Popularne inwestycje

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Life Hub?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 1 887 900 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji Life Hub?
Największe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Life Hub posiada 89,57, natomiast najmniejsze mieszkanie ma metraż 89,54.
✅ Jaka jest maksymalna liczba pokoi w inwestycji?
Maksymalnie mieszkanie w inwestycji Life Hub posiada 5.