Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 10 inwestycje w mieście Gliwice. Szukaj wśród nich

Osiedle Stara Cegielnia

Gliwice Ostropa Stara Cegielnia 16

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2023
blisko jeziora
z klimatyzacją
z windą
z ochroną
blisko placu zabaw
z parkingiem podziemnym
na terenie ogrodzonym
z wideofonem
z monitoringiem

Oferty na sprzedaż

3 pok.
77.28 m²
oferty: 2
Project Name
Parter
77.28 m²
dostępne
Project Name
Parter
77.28 m²
zarezerwowane

Lokalizacja Osiedle Stara Cegielnia

Gliwice Ostropa Stara Cegielnia 16

O inwestycji Osiedle Stara Cegielnia

Osiedle Stara CegielniaZaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców, Osiedle Stara Cegielnia oferuje możliwość indywidualnego dostosowania przestrzeni mieszkalnej do własnych potrzeb. Jako, że obiekty nie posiadają ścian działowych, każdy może stworzyć wymarzone wnętrze.Rodziny z dziećmi odnajdą tu swoje miejsce – osiedle posiada plac zabaw, natomiast w budynkach znajdują się windy i przestrzenie na wózki. Całość jest ogrodzona, zapewniając bezpieczeństwo i prywatność. Dodatkowym atutem jest prywatny staw oraz realizowana przez ekspertów usługa corocznego odkomarzania na terenie osiedla.


Charakterystyka Osiedla Stara Cegielnia


VI etap projektu obejmuje dwa budynki wielorodzinne, z których każdy posiada 3 kondygnacje nadziemne i 1 podziemną. Łącznie oferują one 36 mieszkań o powierzchni od 46 do 107 mkw.


Lokalizacja i otoczenie


Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Nad Stawem w zachodniej części Gliwic, otoczonej domami jednorodzinnymi i terenami zielonymi. Do centrum miasta można dojechać w ok. 10–15 minut, natomiast w pobliżu przebiega autostrada A4, ułatwiająca komunikację międzymiastową.


W otoczeniu osiedla mieszczą się liczne tereny zielone, w tym dwa stawy oraz lasy w Leboszowicach i Dąbrowa w Gliwicach, do których można dotrzeć w 15 minut.


Infrastruktura w okolicy


W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się piekarnie, restauracje, kwiaciarnie oraz supermarkety takie jak Biedronka, Lidl czy Dino. Dotarcie do nich pieszo zajmuje 10–15 minut, z kolei samochodem - mniej niż 10 minut.


Komunikacja i transport


5-minutowy spacer dzieli osiedle od przystanku Ostropa Cegielnia, obsługiwanego przez linię M100. Do dworca PKP i wjazdu na autostrady A1 oraz A4 można dojechać samochodem w ok. 15 i 5 minut.


Edukacja


W pobliżu osiedla zlokalizowane są zarówno żłobki jak i przedszkola miejskie, natomiast dojazd do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 zajmuje nie więcej niż kilka minut. Dostęp do innych szkół podstawowych i średnich to kwestia 10-15 minut jazdy samochodem.


Informacje dotyczące rezerwacji i płatności


Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji i płatności dostępne są bezpośrednio u dewelopera. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na stronie.


Dane statystyczne i dotyczące dewelopera  • Gliwice, miasto położone w województwie śląskim, zamieszkuje około 180 tys. mieszkańców.

  • Osiedle Stara Cegielnia oferuje nowoczesne rozwiązania architektoniczne pozostające jednocześnie w zgodzie z otaczającą przyrodą.

  • Projekt realizowany przez HS Nieruchomości, znanego dewelopera z wieloletnim doświadczeniem w branży.Czy masz jakieś pytania?
Osiedle Stara Cegielnia
Biuro sprzedaży dewelopera
lub wyślij zapytanie
Popularne inwestycje

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 641 424 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia?
Największe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia posiada 77,28, natomiast najmniejsze mieszkanie ma metraż 77,28.
✅ Jaka jest maksymalna liczba pokoi w inwestycji?
Maksymalnie mieszkanie w inwestycji Osiedle Stara Cegielnia posiada 3.