Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 1 inwestycje w mieście Węgorzewo (gm.). Szukaj wśród nich

Zielony Brzeg

Węgorzewo Węgorzewo
od 15 800 zł /m²

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 4 kwartał 2025
Możliwość zmiany planu Tak
Parking Naziemny

Lokalizacja Zielony Brzeg

Węgorzewo Węgorzewo

O inwestycji Zielony Brzeg

BEZPOŚREDNIO !!!
Mazury, Zielony Brzeg, Jezioro Święcajty
DOMY W UNIKATOWEJ LOKALIZACJI NAD BRZEGIEM JEZIORA ŚWIĘCAJTY, NA SZLAKU WJM

Wyjątkowa, kameralna inwestycja na Mazurach w niewielkiej miejscowości w okolicy Węgorzewa.


Inwestycja położona jest na skarpie z pięknym widokiem na jezioro Święcajty nad samym jego brzegiem i z dostępem do niego.  • Prywatna marina

  • Niepowtarzalny widok

  • Słoneczne tarasy

  • Indywidualne ogródki


Jezioro Święcajty położone jest na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, łączy się krótkim kanałem z jeziorem Mamry a z innej strony z jeziorem Stręgiel i z rzeczką Sapiną doskonałą na spływy kajakowe.

Inwestycja znajduje się w odległości 3km od miasta Węgorzewo gdzie znajduje się pełna infrastruktura, od większego miasta Giżycko 25km

W ramach inwestycji oferujemy 6 nowo powstających lokali dwupoziomowych o powierzchniach użytkowych ok. 83m2 (pow. podłogi 95 m2) położonych w trzech budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, wszystkie z widokiem na jezioro. Wszystkie posiadają niezależne wejścia, wewnętrzne klatki schodowe i indywidualne ogródki (94m do 160m2) oraz dodatkowo przestronne tarasy naziemne oraz zielone tarasy na 1 piętrze.

Charakterystyczną cechą inwestycji są duże okna, dzięki którym lokale są bardzo dobrze doświetlone.
Istnieje możliwość łączenia domów położonych obok siebie. W zależności od potrzeb potencjalnych nabywców, dzięki odpowiednim rozwiązaniom konstrukcyjnym możliwa jest dowolna aranżacja i podział wnętrz, a układ pomieszczeń można prawie dowolnie dostosować do potrzeb przyszłego użytkownika (ograniczeniem aranżacji są jedynie elementy konstrukcji budynku i piony instalacyjno – wentylacyjne). Na etapie realizacji budowy szczegóły odnośnie aranżacji będą na bieżąco konsultowane i ustalane z nabywcą.
Miejsca postojowe na terenie posesji

Pomost nad jeziorem z miejscem do cumowania łodzi z udziałami wyłącznie dla przyszłych właścicieli.
Idealna lokalizacja dla osób poszukujących ciszy i spokoju na łonie natury, preferujących aktywny wypoczynek, sporty wodne, rowerowe, piesze wędrówki malowniczymi szlakami wśród łąk i lasów oraz wędkarstwo. W pobliżu inwestycji przebiega najdłuższy w Polsce szlak rowerowy Green Velo o długości 2000km łączący ze sobą pięć województw i zapewniający piękne widoki i wiele atrakcji na swojej trasie.
W okolicy znajduje się bardzo dużo atrakcji turystycznych takich jak: pokrzyżackie warownie, dawne pałace i dwory, betonowe bunkry z okresu II wojny światowej, skanseny, muzea, ale także zabytki techniki, parki linowe, stoki narciarskie i wiele, wiele innych np. : XVI-wieczny pałac Lehndorffów w Sztynorcie Dużym, Bunkry w Mamerkach, Muzeum Tradycji Kolejowej w Węgorzewie, Twierdza Boyen, Wiczy Szaniec, Kanał Mazurski ze śluzami, Park linowy w Leśniewie, Zagroda żubrów w Wolisku.

Ze względu na położenie lokalizacja jest atrakcyjna również dla nabywców poszukujących lokali z przeznaczeniem na wynajem.

Newsy i aktualizacje Zielony Brzeg

Nowe oferty

04.07.2024
+ 3 zdj.
dodano nowe oferty (6)
Przejdź do ofert

Cena minimalna

29.06.2024
Minimalna cena w tej inwestycji została zmieniona i wynosi teraz 1 311 400 zl
Zobacz tę ofertę

Nowe oferty

29.06.2024
+ 9 zdj.
dodano nowe oferty (12)
Przejdź do ofert
Wszystkie aktualizacje
Czy masz jakieś pytania?
Zielony Brzeg
Biuro sprzedaży dewelopera
lub wyślij zapytanie
Popularne inwestycje