Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 47 inwestycje w mieście Wrocław. Szukaj wśród nich

Tęczowy Raj 2

Wrocław Krzyki ul Jeździecka 6-6a
Informacje o inwestycji
Lokalizacja
O deweloperze

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 1 kwartał 2023
blisko komunikacji miejskiej
z windą
z komórką lokatorską
blisko przedszkola
blisko placu zabaw
oświetleniem zewnętrznym
z wideofonem
dla osób z niepełnosprawnością

Lokalizacja Tęczowy Raj 2

Wrocław Krzyki ul Jeździecka 6-6a

O inwestycji Tęczowy Raj 2

Tęczowy Raj 2


Elementy wyróżniające inwestycję


✅ Zrównoważona struktura budynku o stonowanej palecie kolorów


✅ Rozległe klatki schodowe


✅ Przestronne łazienki


Krótka charakterystyka inwestycji Tęczowy Raj 22


Tęczowy Raj 2 to inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu, składająca się z trzech segmentów: mieszkalnego, usługowego oraz apartamentowo-biurowego. W fazie początkowej powstaje budynek z 49 mieszkaniami oraz 5 lokalami usługowymi. Na kolejnym etapie planowana jest budowa dodatkowego budynku z dwoma apartamentami, mikrokawalerkami oraz lokalami usługowymi. Inwestycja łączy prostotę i klasykę, gwarantując przestronne łazienki, duże balkony i zielone tarasy, które umożliwiają komfortowe życie.


Tęczowy Raj 2 - lokalizacja


Kompleks Tęczowy Raj 2 jest zlokalizowany przy ul. Jeździeckiej 6-6a we Wrocławiu, w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych i Parku Klecińskiego. Właściwie rozwinięta infrastruktura ułatwia wykonywanie codziennych zakupów i korzystanie z usług w najbliższym otoczeniu.


Tereny zielone


350 metrów od inwestycji znajduje się Park Kleciński i tereny spacerowe wzdłuż rzeki Ślęży. Około 1,9 km od inwestycji Tęczowy Raj 2 mieści się Park Południowy z urokliwym stawem, placem zabaw dla dzieci, siłownią na świeżym powietrzu, lodziarnią i restauracją…a wszystko to w otoczeniu zieleni.


Sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne


W odległości 650 metrów od inwestycji znajduje się sklep Aldi, natomiast 800 metrów dalej Biedronka. Najbliższy Lidl jest oddalony o 2,2 km od osiedla. W sąsiedztwie realizacji znajdują się sklepy spożywcze, sklep z żywnością naturalną, supermarket, gabinet pediatryczny, centrum fizjoterapii i pizzeria.


Komunikacja i transport publiczny


Najbliższy przystanek autobusowy – Partynice (tor wyścigów konnych) – znajduje się 300 metrów od inwestycji. Kursują z niego autobusy linii 602 i 612.


Edukacja


Najbliższe przedszkole jest oddalone o 260 metrów od inwestycji. W promieniu kilometra od osiedla działają dodatkowo 3 placówki przedszkolne. American School of Wrocław – Szkoła Podstawowa – również znajduje się w odległości 260 metrów, natomiast 2,6 km mieści się Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16.


Rezerwacja i płatność


Aby dowiedzieć się więcej, warto skorzystać z naszego formularza kontaktowego.


Opis od dewelopera


Tęczowy Raj 2 to najnowszy projekt usytuowany przy ul. Jeździeckiej we Wrocławiu. Prostota architektury, stonowana paleta barw, przestronne klatki schodowe i mieszkania tworzą przestrzeń przyjazną, komfortową i idealną do życia. Projekt zakłada stworzenie garażu na łącznie 133 miejsca parkingowe. Wszystkie klatki schodowe będą wyposażone w windy.

Część mieszkalna kompleksu oferuje 51 mieszkań o powierzchni od 29 do 113 mkw, pomieszczenie na rowery i wózki oraz komórki lokatorskie. Część usługowa i apartamentowo-biurowa składa się z 13 lokali z osobnymi wejściami oraz 63 apartamentów inwestycyjnych o powierzchniach od 22 do 54 mkw.

Projekt został stworzony z myślą o młodych ludziach, studentach, parach oraz rodzinach. Oferta mieszkaniowa została dostosowana do potrzeb różnych klientów - od małych kawalerek i mieszkań 2-pokojowych, po lokale o większej przestrzeni z 3 i 4 pokojami. Proste i klasyczne układy mieszkań zapewniają funkcjonalność, natomiast duże balkony i zielone tarasy dodają przestrzeni wyjątkowości oraz umilają popołudniowy odpoczynek po pracy. Duże łazienki to kolejne udogodnienie, które zwiększa komfort codziennego użytkowania. W standardzie do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe w garażu.


Czy masz jakieś pytania?
Tęczowy Raj 2
Biuro sprzedaży dewelopera
lub wyślij zapytanie
Popularne inwestycje
Projekty z aktywną promocją