Powrót do wyszukiwania
Następna strona
Nasza platforma zawiera 64 inwestycje w mieście Gdańsk. Szukaj wśród nich

Sea Salt Apartamenty

Gdańsk Zaspa Al. Jana Pawła II 20

Deweloper
Partner serwisu

Parametry

Stan nieruchomości W trakcie realizacji
Dostępne od 3 kwartał 2024
blisko parku
blisko morza
blisko komunikacji miejskiej
z widokiem na zieleń
z widokiem na wodę
z terenami zielonymi
blisko placu zabaw
blisko centrum

Oferty na sprzedaż

4 pok.
99.65 m²
oferty: 1
Project Name
1 piętro
99.65 m²
dostępne

Lokalizacja Sea Salt Apartamenty

Gdańsk Zaspa Al. Jana Pawła II 20

O inwestycji Sea Salt Apartamenty

Sea Salt


Główne zalety  • ✅ Znakomite położenie inwestycji

  • ✅ Wyjątkowy standard wykończenia

  • ✅ Punkty ładowania pojazdów elektrycznych przy obiekcie lub na parkingach


Krótka charakterystyka Apartamentowca Sea SaltWznoszony w Gdańsku, na Zaspie, apartamentowiec Sea Salt, wyróżnia się znakomitą lokalizacją oraz wyjątkowym standardem wykończenia. W budynku przygotowano mieszkania o różnym metrażu: od 27 do 110 mkw, a także o ponadstandardowej wysokości: 270 cm. Przy budynku zostaną zainstalowane publiczne punkty ładowania dla pojazdów elektrycznych. Istnieje również możliwość indywidualnego dostosowania tego rodzaju przyłączy do miejsca parkingowego zakupionego przez mieszkańca. W mieszkaniach zastosowano liczne udogodnienia, takie jak antywłamaniowe drzwi wejściowe, okna PCV o ponadstandardowej wysokości, parapety z konglomeratu marmurowego, nowoczesne balkony, loggie, tarasy i ogródki przynależne do lokali, ogrzewanie z sieci miejskiej, indywidualne liczniki bezpośrednio przy mieszkaniach, rozbudowany system wentylacji, światłowód i wideofony. W apartamentowcu znalazło się także wiele rozwiązań zwiększających komfort życia mieszkańców, takich jak ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych, energooszczędne i ekologiczne panele fotowoltaiczne, udogodnienia dla rowerzystów, inteligentny system Robyg Smart House by Keemple pozwalający na znaczne oszczędności zużycia mediów, czy starannie zaprojektowane tereny zielone zwiększające retencję wody.


Sea Salt – położenie


Sea Salt powstaje przy Alei Jana Pawła II, w gdańskiej dzielnicy Zaspa. Znajduje się w pobliżu zarówno centrum Gdańska, jak i morza. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, która pozwala na załatwienie wszystkich niezbędnych spraw.


Obszary zieloneW bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowca Sea Salt zlokalizowane są liczne obszary zielone. Spacerem można dotrzeć do Parku im. Jana Pawła II (800 metrów od inwestycji), Parku Millenium (700 metrów) lub Pola na Zaspie (450 metrów). Do morza jest z inwestycji zaledwie 2,5 km.


Sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne


Okolice budynku Sea Salt pozwalają w pełni korzystać z atutów życia w wielkim mieście. W pobliżu znajdują się restauracje, supermarkety oraz placówki medyczne, m.in. Szpital św. Wojciecha. Niedaleko stąd także do centrów biznesowych: Olivia Business Centre, Alchemia, Arkońska Business Park i centrów handlowych, jak Galeria Przymorze lub Alfa Centrum. Tuż przy budynku znajduje się Biedronka, a najbliższy Lidl oddalony jest o 1,3 km.


Komunikacja i transport publiczny


Najbliższy przystanek autobusowy – Rzeczpospolitej – znajduje się w odległości 350 metrów od budynku. Kursują z niego autobusy linii 127, 158 i 168. Niedaleko znajduje się także stacja SKM Zaspa (1,3 km), z której można szybko dojechać w inne części Trójmiasta. Odległość od centrum Gdańska wynosi 7 km.


Edukacja


Najbliższe przedszkole oddalone jest od inwestycji o 450 metrów, kolejne mieści się w odległości 500 metrów. Szkoła Podstawowa nr 48 jest oddalona o 650 metrów, a Szkoła Podstawowa nr 92 im. Prymasa Tysiąclecia – o 2,2 km. 3,1 km od inwestycji zlokalizowane jest Liceum Ogólnokształcące nr XV im. Zjednoczonej Europy.


Rezerwacja i płatność


Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji i płatności znajdą Państwo u dewelopera. Polecamy kontakt poprzez opublikowany formularz.


Opis od dewelopera


Sea Salt to inwestycja, którą wyróżnia doskonała lokalizacja i wysoki standard wykończenia. Apartamentowiec powstaje na gdańskiej Zaspie, przy Al. Jana Pawła II niedaleko plaży i morza, a jednocześnie gwarantuje bezpośredni dostęp do rozwiniętej infrastruktury w okolicy oraz centrum miasta. Jego położenie zapewnia zarówno dobry dojazd do plaży w zaledwie 8 minut rowerem, jak i do centrum. Niewysoki, kameralny budynek, mimo iż powstaje w gęstej miejskiej zabudowie, zapewnia prywatność i przestrzeń za oknami oraz widok na specjalnie zaprojektowaną zieleń. Najbliższe otoczenie inwestycji ma wiele do zaoferowania. Spacerem można dotrzeć z Apartamentowca Sea Salt do największego nadmorskiego parku w Trójmieście, Parku im. Ronalda Reagana oraz plaży i molo. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się także szkoły, przedszkola, place zabaw, restauracje, markety, czy placówki medyczne - w tym Szpital św. Wojciecha. Sea Salt cechuje również bliskość stacji SKM Zaspa oraz centrów biznesowych - Olivia Business Centre, Alchemia, Arkońska Business Park, centrów handlowych - Galeria Przymorze, Alfa Centrum.


Ogłoszeniodawca: ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o., Aleja Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa. Podane dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania. Zachęcamy do przeczytania naszej polityki prywatności https://gdansk.robyg.pl/uploads/Polityka_prywatnosci_Gdansk_d369ac530b.pdf , aby dowiedzieć się więcej.


Czy masz jakieś pytania?
Sea Salt Apartamenty
Biuro sprzedaży dewelopera
lub wyślij zapytanie
Inne inwestycje tego dewelopera
Popularne inwestycje
Projekty z aktywną promocją

Często zadawane pytania

💰 Ile kosztuje najtańsze mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Sea Salt Apartamenty?
Najtańsze mieszkanie na sprzedaż w tej inwestycji kosztuje 1 444 345 zł.
📊 Jaka jest minimalna i maksymalna wielkość mieszkań w inwestycji Sea Salt Apartamenty?
Największe mieszkanie na sprzedaż w inwestycji Sea Salt Apartamenty posiada 99,65, natomiast najmniejsze mieszkanie ma metraż 99,65.
✅ Jaka jest maksymalna liczba pokoi w inwestycji?
Maksymalnie mieszkanie w inwestycji Sea Salt Apartamenty posiada 4.